
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Test Frequency | 900 MHz |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Operating Supply Current | 310 mA |
| Gain | 26 dB |
| Noise Figure | 8 dB |
| P1dB | 26 dBm |
| Operating Frequency | 800 MHz to 1 GHz |
| RF Type | General Purpose |
Stock: 309
Distributors
pcbx
Unit Price$15.46101
Ext.Price$15.46101
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $15.46101 | $15.46101 |
| 500 | $10.30734 | $5153.67000 |
